top

O nas

Gościniec Winnica to wyjątkowy obiekt położony w otoczeniu urokliwych krajobrazów Puszczy Zielonki, nieopodal Poznania.
To idealne miejsce, by uciec od codziennego zgiełku miasta, skosztować pysznej, lokalnej kuchni i zrelaksować się wśród zieleni naszego ogrodu.
Obiekt jest kontynuacją naszych doświadczeń w branży gastronomicznej i otwiera nowe możliwości.
To idealne miejsce na urządzenie wesela, przyjęcia okolicznościowego jak również spotkania firmowego czy szkolenia.
Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać podczas Waszej wizyty o wspaniałą atmosferę, wyśmienitą kuchnię, piękny wystrój i obsługę na wysokim poziomie.
stół czarny_01_Obszar roboczy 1-min

"Wspaniałe miejsce do spędzenia miło czasu w niezwykle urokliwym miejscu z wspaniałą i pomocną w każdej kwestii obsługą. Dawno nie byłem w tak klimatycznym i miłym miejscu gdzie już od progu czuć atmosferę ciepła i spokoju. Polecam na 100 procent każdemu kto chciałby zaszyć się w tej wspaniałej zieleni otaczającej ten niezwykle urokliwy i smaczny pod względem gastronomicznym obiekt."

Tomasz Dębosz Gość

"Jeden z najlepszych obiektów restauracyjnych, eventowych i weselnych w regionie. Profesjonalna i życzliwa obsługa, znakomity kucharz, ogromna dbałość o szczegóły i właściciele na najwyższym poziomie. Wszędzie kwiaty, gustowne detale, klimatyczne oświetlenie. To jest jedno z tych miejsc, które w rzeczywistości wygląda dużo lepiej w rzeczywistości aniżeli na folderach reklamowych. Wchodzisz, rozmawiasz i wiesz, że impreza musi się odbyć właśnie tutaj. A wszystko to w bardzo rozsądnych cenach."

Piotr Brodziak Gość

"Bardzo przyjemne miejsce, duży zielony i zadbany ogród. Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Pani Marianna, która była naszą kelnerką była bardzo życzliwa i profesjonalna.!"

Karol Sławek Gość

LOKALIZACJA

ul.Dzwonowska 1
62-093 Sławica

SOCIAL MEDIA
KONTAKT

tel.: 500 845 012 / 61 295 95 94
e-mail: gosciniec@gosciniec-winnica.pl

Projekt i realizacja REGIOBIZNES 2023